Letenky do Japonska

Nabízíme výhodné ceny za letenky do Japonska s odletem z Prahy již od 13 000 Kč/os.

Optimalizace pro Vás zdarma - ušetříte čas i peníze při správné kombinaci itineráře a letenek jako jednoho celku - průměrná úspora je od 2 000 CZK/os.

Využít můžete také možnosti stop-over. Zastavte se cestou třeba v Dubaji, Šanghaji nebo Soulu bez nutnosti platit za letenku více!

OPEN JAW LETENKY JAPONSKO

Open Jaw - letenka s rozdílnou příletovou a odletovou destinací je pro návštěvu Japonska velmi lákavá. Cesta Japonskem se obvykle začíná v Tokiu a končí v Ósace nebo Hirošimě. Zájezd je také možné ukončit v Okinawě (plážová destinace), z tohoto města můžete následně letět zpět do Evropy. Cena je stejná jako u standardní letenky se stejným příletovým a odletovým místem, ušetříte tedy cca 2 000 Kč/os. za přelet. Pro více informací či rezervaci doporučujeme kontaktovat CK Go2 Japonsko.

TIPY NA NÁKUP

Rezervaci Vaší letenky proveďte nejlépe 3-4 měsíce před odletem do Japonska. Nejdražší letenky samozřejmě bývají kolem Vánoc a v období letních prázdnin. Nejvíce obsazené dny bývají linky v pátek a sobotu.

Díky dlouhodobé spolupráci CK Go2 Japonsko s leteckými společnostmi Vám zajistíme bezplatnou a nezávaznou rezervaci letenek do doby, kdy doladíte Váš program v Japonsku. Snažíme se o to, aby se naši zákazníci vyvarovali častého scénáře: nejprve nákup letenky a následně nelehkému přizpůsobování cesty a itineráře.