O nás

Cestovnímu ruchu se CK GO2 věnuje od roku 2005. Po úspěchu zájezdů do Austrálie, pořádaných pod názvem Go2Australia, jsme uplatnili stejné postupy na další vybrané destinace - Vietnam, Bali, Indonésii, Srí Lanku, Maledivy, Mexiko, Pacifik a Japonsko.

Ve všech nabízených destinacích máme stálou kancelář s českým delegátem.

Poskytujeme kvalitní služby založené na důkladných znalostech Japonska - česky hovořící průvodci v Japonsku trvale žijí a skutečně ho znají. Také pracovníci CK Go2, se kterými se můžete setkat na české pobočce v Praze, v Japonsku působili a dokáží Vám se vším poradit.

Pojištění proti úpadku

CK Go2 - specialista na dovolenou v Japonsku- má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

 

Lidé v Go2

Tým Go2 je tvořen zkušenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách v Mexiku, Vietnamu, Mauriciu, Reunionu a Japonsku.

Radek Dymeš - Japonsko, garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svoji druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Jan Drapela - Japonsko, průvodce

Japonsko poprvé navštívil v roce 2010 a od té doby se tam pravidelně vracel a objevoval nová místa. Je velkým obdivovatelem místních tradic a kulturního dědictví. Žije v Tokiu, kde se svou japonskou ženou nedávno založil rodinu. Vzhledem k jeho skoro dvoumetrové postavě ho v Japonsku rozhodně nepřehlédnete. Osm let žil v Austrálii, kde vystudoval cestovní ruch.

Karin Písaříková - Japonsko, průvodce

Do Japonska se dostala díky studijnímu stipendiu a žije zde od roku 2008 v hlavním městě, Tokiu. Jako průvodce se snaží klientům přiblížit nejen tradiční Japonsko, ale i současný život společnosti, zprostředkovat zážitky na míru a zodpovědět otázky týkající se místních zvyků a kultury. Karin aktivně působí v oblasti výtvarného umění a ráda Vám ukáže skryté galerie i populární muzea.

Pavla Tsuji - Japonsko, delegát, konzultant

Po vystudování Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomouci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se dobrovolnických workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska. Nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.